Yenilik Partisi Adana Milletvekili adayı Yalçın Kaya; Adana'nın sorunlarını biliyoruz.

Yenilik Partisi Adana Milletvekili adayı Yalçın Kaya, Adananın sorunlarını bildiklerini, tüm güçleriyle çalışarak başarıya ulaşacaklarına inandıklarını söyledi.

Partili Genel Başkanı Öztürk Yılmaz’a destekleri için teşekkür borçlu olduklarını sözlerine ekleyen kaya, "bunun için Sayın Genel Başkanımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Bilgi ve birikimlerini bizimle paylaşıyor, bize yön veriyor" dedi.

 

 Yenilik Partisi'nin Atatürk ilkelerine sıkı sıkıya bağlı olduğunu ifade eden Kaya, Atatürk döneminden sonra Adana’nın adeta cezalandırıldığını, gelmiş geçmiş tüm hükümetler tarafından ihmale uğratıldığını, komşu illerin ihya edilmesine karşın, Adana’nın yatırımlardan mahrum bırakıldığını öne sürdü.

Gerek iktidar ve de gerekse muhalefet milletvekillerinin bu manzara karşısında 'gözlerimi kaparım vazifemi yaparım' mantığı ile hareket ettiğini sözlerine ekleyen Kaya, "Bu kentin insanına ne dün, ne de bu süreç içerisinde hiçbir şey vermediler. Bu nedenle halkın arasına girmeye yüzleri yok. Vatandaşa sorun, Adana milletvekillerini tanıyan bir kişi çıkacak mı acaba" şeklinde konuştu.

 Milletvekili adayı Kaya, Genel Başkan Öztürk Yılmaz’ın bir dizi ziyaret ve seçim bürosu açılışı amacıyla geldiği Adana’da heyecanlı bir karşılama iradesi gösterdiklerini anımsattı.

Kaya, bir soru üzerine, "İşini düzgün yapan basın mensuplarına her zaman saygımız vardır. Samimi ve dürüst yaklaşımlara kapımız her zaman açıktır. Şantaj içerikli yaklaşımları ise  ciddiye almadığımızı ifade etmek istiyorum. Bu zihniyette olanlar boşuna yorulmasın, bizden bu gibilere ekmek çıkmaz" dedi.

 

 

 

 

kaynak: adanahaber . net