ADANA ÇEVİRME RADAR BAŞKANI FIRAT ÇINAR MUHTAR ADAYLIĞINI AÇIKLADI.

31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak olan yerel yönetim seçim heyecanı şimdiden yavaş yavaş yaşanmaya başladı. Kimi muhtar adayları nabız yoklarken, kimileri de muhtar adayı olduğunu açık açık kamuoyuna duyuruyor. Tatlı bir rekabet havasında geçmesi beklenen muhtar adaylığı için güçlü bir isim adaylığını resmen açıkladı.


Adana’daki tüm belediyeler ile birlikte hareket eden vatandaşların sevilen ismi Adana çevirme radar sosyal medya platformları Başkanı Fırat Çınar  yerel seçimlere 8  ay kala Gürselpaşa Mahallesi Muhtarlığına aday olduğunu açıkladı.


Adana'da bir çok başarılı projelerde imzası olan 36 yaşındaki Fırat Çınar 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Gürselpaşa Mahallesine daha iyi hizmet edebilmek için muhtar adayı olduğunu ifade ederek “  Yıllardır hizmet etmekten mutluluk duyduğum Adana’mıza, Gürsel paşa Mahallesi muhtarı olarak iyi bir hizmet verebilmek için bu hizmet yarışının içinde bende varım. Siyaset sahnesinde olduğu gibi, muhtarlık yarışında da yeni yüzlerin sahneye çıkması gerektiğini düşünüyorum. Gürselpaşa Mahallesine daha iyi hizmet edebilmek adına, muhtar adaylığımı açıklıyorum. İnşallah, halkımız takdir eder, bizlere mührü almayı nasip ederse, çok güzel ve herkesin faydalandığı bir muhtarlık dönemini hep beraber yaşayacağımızı ilan ediyorum. Şimdiden Gürselpaşa Mahallesinde yaşayan tüm vatandaşlarımızdan, dost ve akrabalarımızdan destek bekliyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun “ dedi.